Autor: Žika Tema: Moj kućni ljubimac u reči i slici  (Pročitano 1234 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Žika

• Maratonac
  • 0 date prim. 25
« poslato: 09. avgust 2010, 14:17 »
Ово је наша Мери, куца са којом се играју наша деца из зграда и она њих чува..када наиђу цигани да гледају контејнере, она скочи и лаје на њих....деца је обожавају, направили јој кућицу са душеком, хране је....а она тера дивље кућиће да не дирају децу....

Van mreže Exselon

• Maratonac
  • 1 date prim. 19
« Odgovor #1 poslato: 12. septembar 2010, 02:30 »
moja dina od mene je dobila hrčka, i ludi kavez sa tunelima, sa svom mogucom opremom

ovako slicno

Van mreže iva

• član
  • 0 date prim. 1
« Odgovor #2 poslato: 16. oktobar 2010, 22:31 »

moj kucni ljubimac.....obozavam ga   :heart:

Van mreže Magic

• Zvezda
  • 6 date prim. 1
« Odgovor #3 poslato: 06. novembar 2010, 21:22 »
 :smesko:

Mogu da volim zivotinje. A nisam ljubitelj zivotinja.

Ne zelim da posedujem ljubimce, ali volim da ih posmatram malo.
U nasem dvoristu imamo 4,5 macaka, i dosadne su. Iako su zabavne ponekad.

Jedno ime kako zovem te macke je "pudingo", jer je jednom macoru padala dlaka
ko da je jeo puding. Ideja je iz neke knjige nekog Brojsa koji je naveo neki naucni
experiment gde su pacove hranili samo pudingom nekih 6 dana, i poceli su se pacovi
raspadati - toliko je puding nezdrav.

I tako, dobio je macor ime pudingo, i ostale macke. Ali sada je potpuno zdrav. :)

Van mreže janko75

• član
  • 0 date prim. 1
« Odgovor #4 poslato: 08. novembar 2010, 18:05 »
Macak Vasilije...pravi je trut...samo jede i spava...sto se vidi iz prilozenog

Van mreže snežanamar98

• Master
  • 7 date prim. 56
« Odgovor #5 poslato: 08. novembar 2010, 18:22 »
Od tebe se Janko ocekuje da imas psa ili vuka,a ne macku :onamig:

Van mreže janko75

• član
  • 0 date prim. 1
« Odgovor #6 poslato: 08. novembar 2010, 19:18 »
sta da radim?
sam je dosao kod mene,kako da ga ne primim?

evo sta sada radi....

Van mreže snežanamar98

• Master
  • 7 date prim. 56
« Odgovor #7 poslato: 08. novembar 2010, 19:55 »
Bas kao i moja Aska

Van mreže Exselon

• Maratonac
  • 1 date prim. 19
« Odgovor #8 poslato: 08. novembar 2010, 21:00 »
Ja sam imao hrčka, jednog kojeg sam obozavao, taj je bilo najbolji na svijetu, toliko je uzivao, ja uzivao s njime , bilo je jedno predivno 3 godine s njime, stvarno predivno sjecanje, drugi hrcak nije bio bas neki ... al ajde. imao sam bezbroj ribica. Hrčka sam kupio najfrendici ondašnjoj prije 3 godine, sa svom opremom kao poklon za nešto..  u međuveremu sam čuo kako hrčci nisu bas tako dobri, jako su divlji, zlocesti, ne idu u ruku, zele pobjeci, grizu i slicno, ali moj hrcak kojeg sam ja izabrao on je bio fenomenalan, isao je do trafike na ramenu s mnom. od frendice kojoj sam kupio poslala mi je neki dan poruku, ona vec ima 6. hrčka... i ni jedan nije bio toliko dobar kao moj ni približno. E tako je i Dini odjednom pukla tema da bi mozda ona hrčka itd, slucajno je dosla na tu ideju... i sad ajde Emir idi traži hrčka i obišli smo sve prodavaonice u gradu (oko 3 dana hodanja po Zagrebu) dok nismo kupili najboljeg, onog kojeg sam ja rekao.. i on je zbilja izvrstan, vec se prvi dan dao u ruku i dobar je svi su ga zovoljeli. a ima kavez... ajmeee sa kucicom, katom, kolutom, zdjelicom, vodom, mineralnim kamenom, sa cijevima koje idu okolo kaveza u bojama, jos sam mu kupio piljevinu s mirisom limuna, hranu, onu kuglu u koju se stavi pa ide slobodno po kuci i tu i taamo poslastice. stvarno sam se potrudio oko tog poklona. bio je to skup sport od 80€, al drago mi je da sve valja, da sve ima i da ga Dina voli i njezini starci. Nazvala ga je Đuro.

Van mreže laza

• Master
  • 52 date prim. 63
« Odgovor #9 poslato: 18. novembar 2010, 13:43 »
moje male ribice gupike u akvarijumu imam ih preko 50 odmor za dysu  :grinstars: ja ih obozavam  :ruza: