Autor: DarkCharmer Tema: Šta vas najviše nervira od TV programa?  (Pročitano 538 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže DarkCharmer

• VIP član
  • 1857 date prim. 2120
« poslato: 27. mart 2013, 10:01 »
Ovde mozete pricati o filmovima, serijama, Reality-show programima, Talk-programima i sl., koje vas iritiraju, ne daj Boze nerviraju. Mozete ih kritikovati  do mile volje, nista nije zabranjeno, osim vulgarnosti i vredjanja po nacionalnoj osnovi.
Ponekad je coveku potrebno da se isprazni i kaze sta misli o određenom TV sadržaju (kao sto ja imam tu potrebu   :smeh: )

Eto ja mrzim "Preljubnike",  da bih istog trena zatvorio Pink televiziju zbog toga...e sad nije to jedino što me iritira, ali cu ostalo ostaviti za kasnije.   :lupcelo:

Da cujem vas....  :magi:

Van mreže Leptiricapharm

• Legenda
  • 926 date prim. 533
« Odgovor #1 poslato: 27. mart 2013, 16:55 »
Jao ti "preljubnici"...  :lupcelo:
Kriminalni su...  :smeh:
Uteruju mi ponekad strah u kosti...  :jojaha:
Ko li ih smislja...?!  :franc:
Generalono ne volim emisije koje idu na Pink-u, ne sve ali uglavnom...  :nono:

Najvise ali ubedljivo najvise me iritira "Trenutak istine"...  :stop:  :zvezdice:
To bih zabranila kad bih mogla...  :venera:

Van mreže Venera

• admin
  • 4808 date prim. 5423
    • Venerin san
« Odgovor #2 poslato: 27. mart 2013, 17:36 »
Sve znam šta ima na TV-u, a ništa ne gledam i ne znam kako bih i kojim redom nabrajala ono što mi je odvratno. U Trenutku istine su sve neki jadnici ili ludaci. Jednom sam gledala, pa sam se utešila kako sam stvarno dobra osoba. Sklona sam da sebe krivim za sve, ali kad sam videla kakvih ljudi ima, lakše mi je bilo.  :onahaha:

Farma! Odvratno da ne može odvratnije biti, a takav je i "Veliki brat". Šta je to bolesno u ljudima da ih zanima kako neko tamo provodi dane sa drugim ljudima, šta je ko kome rekao i sl. Meni je to odvratno. Nikada me nije zanimalo šta rade drugi ljudi, osim da se poradujem ako su uspeli u nečemu ili da mi bude žao ako je neko bolestan i sl.

Talk-show emisije na Pinku su mi sve odvratne. Voditeljke se klebere kao poslednje prostakuše, a toliko su napadne da me zaista iritiraju, a o gostima-ekipi zgubidana koja se šeta iz emeisije u emisiju po TV Pinku i da ne govorim. Volim da gledam  "U trendu", to je emisija o modi i stilu života poznatih. Vodi Snežana Dakić. Sve ostalo-užas.

A, "48 sati svadba" ili kako beše novi serijal tih gluposti, pa nešto su poznati na selu (Vera Matović i još neki-lupetaju) pa "Menjam ženu".  Sve gore od goreg. Teško da uspem da odgledam jednu epizodu do kraja. Kad menjam kanale, naletim na ponešto od toga, pa se zaustavim da vidim šta je i odmah bežim...

Da li je moguće da smo takvi? Da li je Srbija spala na taj nivo? Gde su programi za decu, za mlade, pa i za stare, za penzionere, zašto da ne? Ako su stari, nisu spali na Pinkov šljam od programa ili reprize na Prvom kanalu. Sto puta repriziraju jedno isto, pa debilu bi dosadilo. Fuj i televizija, a imaću još da kažem. Za sad dosta, da ne povilenim skroz.  :zvezdice:

A kablovsku plaćam 1.100 i do skoro smo plaćali i pretplatu. Za šta i kome? Sram ih bilo.

Izvinjavam se unapred svima koji ne misle kao ja. Ne želim nikoga da uvredim. Sigurno da sa nečije tačke gledišta nisam u pravu. Svi smo različiti, poštujem to i ne zameram bilo kome ako misli drugačije, pa nemojte ni vi meni, ali morala sam da kažem šta mi leži na srcu.  :onahaha:

Van mreže Don Markoni

• Maratonac
  • 570 date prim. 756
« Odgovor #3 poslato: 28. mart 2013, 08:55 »
Pink bih zapalio istog momenta, čime bih ukinuo odmah 90% debilnog programa, koji kvari i ovako poremećeno društvo ...

Van mreže Skitnica

• Master
  • 558 date prim. 542
« Odgovor #4 poslato: 29. mart 2013, 07:45 »
Pink bih zapalio istog momenta, čime bih ukinuo odmah 90% debilnog programa, koji kvari i ovako poremećeno društvo ...

Slažem se da je Ružičasta izvor debiliteta. Na žalost njihova gledanost pokazuje ukus većine.  :magi:

Van mreže DarkCharmer

• VIP član
  • 1857 date prim. 2120
« Odgovor #5 poslato: 29. mart 2013, 11:46 »
Slazem se u potpunosti.
Hahahaha...zapalio i to do temelja da sagori,da ga teze sagrade opet    :ljutsam:

Van mreže DarkCharmer

• VIP član
  • 1857 date prim. 2120
« Odgovor #6 poslato: 29. mart 2013, 11:47 »
Ljudi ne zamerite mi,ali ja i farmu ne podnosim,ali bas nikako.Mozda sam zaostao i budala,ali to ne mogu da svarim.   :zvezdice:

Van mreže Venera

• admin
  • 4808 date prim. 5423
    • Venerin san
« Odgovor #7 poslato: 30. mart 2013, 11:09 »
Slazem se u potpunosti.
Hahahaha...zapalio i to do temelja da sagori,da ga teze sagrade opet    :ljutsam:

Ne bih zapalila, ne, nipošto. Oduzela bih imovinu stečenu na taj način i u zgradu smestila mlade, pametne, a nezaposlene ljude, i dala im šansu da pokažu šta znaju. Mislim da bi bilo mnogo korisnije, nego uništiti onoliki kapital, stečen na ljudsku glupost i pad morala.  :migona:

Van mreže DarkCharmer

• VIP član
  • 1857 date prim. 2120
« Odgovor #8 poslato: 30. mart 2013, 11:16 »
U pravu si Venerice...znaci ne palimo pink vec oduzimamo imovinu,slazem se   :onaaha:
A nervira me i uvek me je iritirao i Veliki brat   :ljutsam:

Van mreže Venera

• admin
  • 4808 date prim. 5423
    • Venerin san
« Odgovor #9 poslato: 30. mart 2013, 11:18 »
A voditeljke na Pinku? Toliko se smeju u stilu magarca kad njišti ili konja kad rže, a glasnije su od svih gostiju zajedno. Primer: Lea Kiš i Sanja Marinković... ima ih još... :smeh: